És ki rendezi? Jobb lenne, ha Bay rendezné és Bruckheimer lenne a producer! Abból még valami jó is kisülhetne!Respect is not given. It's taken.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
És ki rendezi? Jobb lenne, ha Bay rendezné és Bruckheimer lenne a producer! Abból még valami jó is kisülhetne!Respect is not given. It's taken.