28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Crysis - patch (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Qwen
Qwen [1964]
Szerintem is van gyorsulást,de ez a kártyáktól is függ,hogy mennyi.
A nálam csak pár fps max.De a 20-24 fps-hez képest már sokat jelent.
A mentéseimet viszont nem tudom használni.Mindegy melyiket akarom betölteni mindig csak egy adott pályát tölt be,de az is tele van hibákkal.Az ellenség meg a társaim tök hülék lettek,a fegyverek a levegőbe maradnak.Ha az autóba lelöttem a manust az egész autó elkezdett pattogni.Nálam a mentékseknek lőttek.
Ha új pályát kezdek akkor ott nincsenek ezek a hibák.

Vissza

Fórumszabályzat