28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az Év Játéka 2007



Írd ide hozzászólásod:

Sevores
Sevores [5211]
Egyrészt nem hal meg, másrészt Aryx a fórumon van, a játékban Alyx van. ^^
Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Aryx meghal? Kellett nekem elolvasnom ezt a posztot...

horrorgeeks.blogspot.com

goodboy007
goodboy007 [9203]
Többé-kevésbé egyetértek.
Azért kiegészíteném:
Legjobb autót - Test Drive Unlimited
Leghangulatosabb játék - BioShock/S.T.A.L.K.E.R.
Év játéka: Half-Life 2 Episode Two

Bár sok nagy névvel nem sokat játszottam, mert a konfigom miatt nem akartam minimumon tolni, de a látottak és a tapasztaltak alapján egyértelmű az "Év Játéka" cím nyertese. Gordon Freeman kalandjai továbbra is fordulatokkal teli, hihetetlenül változatos eseményeken keresztül folytatódtak és tökéletesen azonosultam a karakterrel. Aryx "halálakor" nagyon megijedtem és mindent végig átéreztem.
Sevores
Sevores [5211]
Csak így kommentárok nélkül:

Legnagyobb csalódás - Clive Baker's Jericho
Legnagyobb kellebes csalódás - Portal
Leghangulatosabb játék - BioShock
Legeredetibb játék - Portal
Legpoénosabb játék - Portal
Leginkább túlhypeolt játék - Call of Duty 4/ Halo 3
Legjobb FPS - BioShock
Legjobb FPS (folytatás) - Half-Life 2: Episode 2
Legjobb RTS - World in Conflict
Legjobb RPG - The Witcher
Legjobb TPS - Gears of War
Legjobb sport - Virta Tennis 3
Legszebb grafika - Crysis
Legjobb játékmenet - Portal/Crysis
Leginkább lehidalós rész - BioShock (Ryan szobája khm..)

Év játéka - Portal

Vissza

Fórumszabályzat