28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az Év Játéka 2007



Írd ide hozzászólásod:

T-Jay
T-Jay [1620]
Nálam az év játéka a Call of Duty 4. Egyértelmű. És talán nálam is az év csalódása a Crysis. Nekem ez a szerény véleményem.

Hogy valaki lehess, ne próbálj valakinek látszani.

Vissza

Fórumszabályzat