28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

TFT monitor



Írd ide hozzászólásod:

mokka6
mokka6 [1]
Üdv.Én is +kukkantottam az uj widescreeneket az LG-nél,hát mit mondjak,naon örülnék ha tudnék lőni 1et.
domcsika
domcsika [35]
Úgy látom aki eddig LG-t vett és 24" 16:10-est az is elégedett volt.
Néhány vásárlói vélemény angolul:

http://www.pcworld.com/shopping/reviews/prtprdid,33932756/reviews.html

Vissza

Fórumszabályzat