Nagyon nagy meccs volt a tegnapi döntő! Tényleg mintha egy Stanley-kupa döntő 7. meccse lett volna. Sajnálom a kanadaiakat, nekik drukkoltam, de ez a mostani orosz generáció tényleg nagyon jó.
A jövő évi csoportunk meg nehezebb kb. nem is lehetett volna.
There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!