28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

Tódee
Tódee [2590]
Nagyon nagy meccs volt a tegnapi döntő! Tényleg mintha egy Stanley-kupa döntő 7. meccse lett volna. Sajnálom a kanadaiakat, nekik drukkoltam, de ez a mostani orosz generáció tényleg nagyon jó.

A jövő évi csoportunk meg nehezebb kb. nem is lehetett volna.

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

balays82
balays82 [14276]
Kanadával is egy csoportban leszünk a svájci vb-n

Oroszország a világbajnok

Vissza

Fórumszabályzat