De az eldorádóban tényleg rendesek biztos segítenek valami jót választani. Szerintem is olyat érdemes venned, amiben hátul humbucker van, ha inkább torzított zenét szeretnél játszani.Gitárosok
Sztem a Standard nem agathis, vagy ha igen akkor azzal nagy gáz van
De az eldorádóban tényleg rendesek biztos segítenek valami jót választani. Szerintem is olyat érdemes venned, amiben hátul humbucker van, ha inkább torzított zenét szeretnél játszani.
De az eldorádóban tényleg rendesek biztos segítenek valami jót választani. Szerintem is olyat érdemes venned, amiben hátul humbucker van, ha inkább torzított zenét szeretnél játszani.Ó, végre valaki Squier-t akar. Ha nincs elég zséd a Std-re akkor vegyél egy Affinity-t és kérj bele még egy Humbucker hangszedőt, remekül fog szólni, szerintem ha jól be van állitva megüti egy gagyibb Mexikió Fender hangszintjét, igy teljesen megéri, ha Pesti vagy ajánlom figyelmedbe az Oktogon - Nyugati közötti Eldorádó Hangszerüzlet-et, van ott egy nagyon forma pasi aki a Squier-eket adja, nah, ő tud segiteni a beállitásban, a vásárlásban minden, úgy 55+ körül fogsz kijönni a dologból, de remek gitárod lesz, effelöl biztosítalak! 

Köszi
A régi bulletek voltak préseltek... A mostaniakra van ahol azt írják, hogy kemény fa, van ahol azt, hogy agathis (mint a standart)
A régi bulletek voltak préseltek... A mostaniakra van ahol azt írják, hogy kemény fa, van ahol azt, hogy agathis (mint a standart)

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
Valamelyik, akkor a bullet az tuti préselt fa.
Holnap utánnanézek neked jobban, hogy melyik mit tud, aztán kitalálunk valamit.
Holnap utánnanézek neked jobban, hogy melyik mit tud, aztán kitalálunk valamit.
15k a 3 pickup. De amúgy égerből van az affinity teste és mindegyik tömör fa... a bulletnek meg ugyan abból van amiből a standartnak elvileg...
De standartot nem biztos, hogy ki tudok hozni... mexikói pickupokkal biztosan nem...
De standartot nem biztos, hogy ki tudok hozni... mexikói pickupokkal biztosan nem...

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
A standard az használható, jobb minőségű alkatrészek, tömör fa nem préselt stb. A másik kettő tüzifa
Ha jól emlékszek, most nem néztem utánna külön.
Sztem a gyári picukjaival is jól fog az szólni, menyniért van a mexikói szett? Valamivel biztos jobb az mint a gyári SQ, de tuti nem ég és föld a különbség.
Ha jól emlékszek, most nem néztem utánna külön.
Sztem a gyári picukjaival is jól fog az szólni, menyniért van a mexikói szett? Valamivel biztos jobb az mint a gyári SQ, de tuti nem ég és föld a különbség.
Squierbe érdemes mexikói fenderből kivett pickupokat rakni? Mert azon gondolkozok, hogy veszek egy squiert és mellé találtam eléggé olcsón ilyen pickupokat
Nomeg mi a különbség a standart, az affinity és a bullet squier között? (az árán kívül)
Nomeg mi a különbség a standart, az affinity és a bullet squier között? (az árán kívül)Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Saját PlayStation 5-öt és DualSense kontrollert kap az ősszel megjelenő Marvel's Wolverine
- 2. Már csak tíz nap és megjelenik a Resonance: A Plague Tale Legacy, a sztori trailerrel hangolódhatsz rá
- 3. Támad a teljes alvilág, több generációnyi gengszter rúgja ránk az ajtót a ma megjelenő Mafia: The Omertá Collectionben
- 4. A Warner Bros. a részvényeseknek küldött riportban erősítette meg, hogy már elkezdődött a Hogwarts Legacy 2 fejlesztése
- 5. Még épphogy befér augusztusra a Serious Sam: Shatterverse PC-s és konzolos premierje
Legfrissebb fórumtémák
- 12:02
- Ki mivel játszik mostanában? [8273]
- 11:26
- Döbbenetes mértékű pénzt veszített a Take-Two a Grand Theft Auto VI szivárgásai miatt [hozzászólások] [2]
- 15:36
- Helyzetjelentés Extra [3409]
- 23:20
- Először mozgásban a magyar fejlesztésű új 4X űrstratégia, a Legacy of Sol rövid előzetesben mutatta meg magát [hozzászólások] [8]
- 09:49
- Kiszivárgott néhány Grand Theft Auto VI játékmenet-video, a szivárogtató folytatással fenyegeti a Rockstart [hozzászólások] [1]
- 18:55
- Szét*** az ideg [5565]
- 16:02
- Fradi [4822]
- 19:38
- Pénzügyek - Hitelek, Befektetések, Tőzsde [101]
- 14:22
- Helyzetjelentés [157650]
- 19:01
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1622]
