28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto IV (Konzol cikk)



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Amúgy nekem is tetszett a játék. A márkás autókkal az van, hogy szerintem jogi okokból nem teszik bele. Pl a Mafiában se Ford volt a Ford, hanem Bolt stb...
Worm-
Worm- [1]
Haveromnak van ps3 60gbos és nála 1xse m szagatott meg fagyot le.. szoval szerintem ez tipus függö is lehetett nem értek hozzá annyira.
Amugy nagyon jó a játék de ilyen játéknál már igazán tervbe vehetnék hogy márkás, szép autok legyenek benne.. szerintem!

Vissza

Fórumszabályzat