Aztán persze PC - n végitoltuk vagy 100x! Én voltam a törpe, bátyám a manusz, nővérem a csaj.
A "málnás cigányokat" de utáltam benne! Azt ni, amelyik éppen püföl!


Kár, hogy PC - re nem jön ki. Pedig jó tenne a silány h&s felhozatalnak. Kb. a Severance óta semmi érdemleges nem jött ki!
