28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Golden Axe Beast Rider (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

somesz83
somesz83 [3336]
Ez mekkora poén! Golden Axe, Istenem, elősször játéktermi gépen játszottam vele a Balatonon. Mindig könyörögtünk bátyámal szüleimnek, hogy adjanak egy 20 - ast (vagy tízest, már nemtom), hogy játszhassunk.

Aztán persze PC - n végitoltuk vagy 100x! Én voltam a törpe, bátyám a manusz, nővérem a csaj.

A "málnás cigányokat" de utáltam benne! Azt ni, amelyik éppen püföl!

Kár, hogy PC - re nem jön ki. Pedig jó tenne a silány h&s felhozatalnak. Kb. a Severance óta semmi érdemleges nem jött ki!

Vissza

Fórumszabályzat