nekem tetszett az első rész is, de azért én sem bánnék pár változtatást. szóval reménykedni lehet - bár én így látatlanban is vevő leszek szerintem a játékra.

Fórum » Beszélgetés a játékokról

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

?) -> itt
)Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!