igy már valószínű h az lesz
minek nagy monitor ha ugyse bírja a vidkarim am meg minek írják rá a vid karira h eddig a felbontásig bírja xD köszönöm 
igy már valószínű h az lesz
minek nagy monitor ha ugyse bírja a vidkarim am meg minek írják rá a vid karira h eddig a felbontásig bírja xD köszönöm 
Sok különbség tényleg nincs. Ahhoz a vga-hoz mégis inkább a samsungot venném.
én szeretem a kis 8600 GT-m
most még megyegetnek a gamek rajta szépen
nah de akk szerinted nincs sok különbség a 2 monitor között?
melyiket javasoljátok? árban szinte ugyanannyi
a samsungnak jobbak az adatai ahogy elnéztem de azért ez a mocsok 1 col is 1 col 


