tulajt is. 
Blade
tulajt is. 
Blade
Si vis pacem, para bellum!
) De a többi cuccal sem volt eddig különösebb gondom. Ezért írtam, amit írtam. Bárkinek lehet problémája a gépével, az oprncerrel és a játékkal, és akkor (jogosan persze) világgá kiabálja bánatát. A valóságban jóval kevesebb gond van a cuccokkal, mint azt az ember a topicok alapján gondolná.

Blade