28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Blade Runner
Blade Runner [3128]
Akkor vegyél hozzá a driverrel elégedettek csapatához egy KyroII (Hercules Prophet 4500 64M tulajt is.

Blade

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Én meg aláirom!
Télleg ritka a gond a driverekkel, főleg itt haveri körben.
Persze itt mindenkinek nVidiája van.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Blade Runner
Blade Runner [3128]
Egyébként nálam se sok az NVidia-s kártyámmal, és a Detonátorral, (egy-két játékban volt némi szemetelés, artifacts, és elég gagyi a képe nagy felbontásnál. az utóbbiért nem nagyon szeretem, pedig márkás cucc, Hercules, még aból az időből, amikor a Hercules meg az NVidia jóban voltak. ) De a többi cuccal sem volt eddig különösebb gondom. Ezért írtam, amit írtam. Bárkinek lehet problémája a gépével, az oprncerrel és a játékkal, és akkor (jogosan persze) világgá kiabálja bánatát. A valóságban jóval kevesebb gond van a cuccokkal, mint azt az ember a topicok alapján gondolná.
Hű de sokat írtam a semmiről!

Blade

Vissza

Fórumszabályzat