28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Simán helytálló a véleményed HD 2600 meg ősrégi hardverrel az adatlapodon, miszerint alkalmad sem volt normális körülmények között a Crysis-t végigjátszani. Ezért inkább ne hívd viccnek az utóbbi idők egyik legjobb PC-s játékát. Na hajrá, jöhet savalós ellenérv a "bezzeg a Half-Life, meg techdemo, és milyen jól fut a STALKER Crysis meg nem a gépeden" szintű dumákkal.

ui. a vicc az, amit 10 éves gameplay-el adnak el, és mégis hülyére keresik a birka vásárlón!

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

georgee
georgee [1990]
a crysis egy vicc ami a valosagalapjat illet. nem tortenetileg persze. az itt is fikcio bar nemi alap azer van hozza ugye.

meg ez a jatek megy egy gyengebb gepen is szep grafikaval viszonylag.

de ez a jatek nem a porgesrol szol. sokszor megfontolt startegia kell majd a kesobiaekben ,hogyan is mesz tovabb egy szakaszon mert a berohanok lovok esz nelkul nem mukodik.

amugy annak ellenere vedem a jatekor, hogy azota se tudtam tovabb vinni mert a meteseimet nem lehet betolteni kilep a jatek.

Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...

Baker
Baker [1329]
hát nekem elég gagyi így pár óra után. grafika majdnem maxon van és szerintem nem egy nagy durranás, crysis sokkal szebb és optimizáltabb. a fegyver is tök gagyin néz ki, a lövés is tök gagyi, ahogy a becsapódások és a tűzharcok is. a játékmenet meg nem túl változatos. crysis sokkal lendületesebb, szebb, élvezhetőbb.

Vissza

Fórumszabályzat