És sötétben tényleg eléggé para!
Éjjellátót meg ha találnék sem tudnék venni, valahogy rohadtul kevés a pénzem!
Most éppen Dark Valley-ban szívok a Freedomosokkal, elég kemény látni, hogy mi volt a helyzet a második katasztrófa előtt, hiszen a Freedom az Barkeep után Army Warehousesnél dekkolt!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
