28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

VOid-
VOid- [1778]
kEnAcE ha már van pénzed ti4600 ra sztem okosabban tennéd ha kivárnád az nv30 at
NV30 elég sokáig elég lesz mivel dx9 es kártya léesz és tudtommal még dx8 as gamek se nagyon jelentek meg..

Vissza

Fórumszabályzat