28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

mosca
mosca [37]
na kipróbáltam! soc-hoz képest jobb sztem, mondjuk kb 15 percet játszottam vele, de megnyerő eddig!!!

azért nem tetszik sok embernek ez a játék sztem, mert ez is csak azoknak jön be akik csípik ezt az apokaliptikus hangulatot! jó a játék sztem!!!

Play hard, or go home!!!

Vissza

Fórumszabályzat