28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Berkenye
Berkenye [2325]
Szóval nem kéne alapból leírni a távolkeletieket minőség szempontjából. Egyszerűen csak attól függ, mennyit várnak el tőlük. Illetve elvárás lehet, de azt meg is kell fizetni. De gondolom még mindig olcsóbb, azért vannak ott a gyárak.

Vissza

Fórumszabályzat