Már tudom, honnan van az Intelnek annyi zsetonja!
Ezzel szemben az AMD karitative a maláj munkanélküliséget csökkenti.
Dior:
Ott annyira olcsó a munkaerő, hogy érdemes oda ipart telepiteni, de a minőségi normákat a gyártó cég állitja fel.
Amellett orig távol-keleti cégek is gyártanak jó minőségü cuccosokat.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
No szegény NVidia mérnökök! Legközeleb újévben látják a családjukat! LOL