28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Berkenye
Berkenye [2325]
biztos jön új AMD cucc is. Ami valszeg kifekteti az asztali Intelt, mint az asztalra terített Nagyalföld
Jövőbe senki se lát.
Még a nagy varázsló, Sir Melon se
Sirmelon
Sirmelon [9786]
Na és kit érdekelnek az Intel asztali megoldásai?

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

vally
vally [9774]
A banias mobil cuccba készült, de lesz asztali kiadása is!

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Na és, kit érdekelnek a mobil cuccosok?
Én a desktop versenyszámban indulok!

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

vally
vally [9774]
Kifordítod a szavimat...
aMd most per pillanat jobban áll /ld.: ATI vs. nVidia/, de az Intel sem hülye, ne izguljatok...
Most éppen a Banias asztali kiadása várható, 1400-on ver egy 1800+-t, a pletxkák szerint.
Ebben már a NetBurst 2 arhitektóra van, ennek megfelelő teljesíménnyel.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Sirmelon
Sirmelon [9786]
"Ja, gonosz Intel, humánus AMD.
Már tudom, honnan van az Intelnek annyi zsetonja!"

Igen. Látom vally elindult a megvilágosodás utján!
Csak igy tovább, Young Jedi!

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

vally
vally [9774]
Ja, gonosz Intel, humánus AMD.

Már tudom, honnan van az Intelnek annyi zsetonja!
---
Az nVidia is gyárt itt, és annak is van egy kis zsebpénze...

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Ha jól tudom Costa Rica a drog és drogbárók hazája.
Már tudom, honnan van az Intelnek annyi zsetonja!
Ezzel szemben az AMD karitative a maláj munkanélküliséget csökkenti.

Dior:
Ott annyira olcsó a munkaerő, hogy érdemes oda ipart telepiteni, de a minőségi normákat a gyártó cég állitja fel.
Amellett orig távol-keleti cégek is gyártanak jó minőségü cuccosokat.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

vally
vally [9774]
És nagyon sok intelen: Made is Costa Rica.
Forróvérű intelek!

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Az összes AMD CPU-n ott a felirat: Made in Malaysia
Nincsenek előitéleteim, a noname VGA-k között is ez egyik kedvencem a Manli márka.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Vissza

Fórumszabályzat