28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

VOid-
VOid- [1778]
Jajaj csak 1400mhz miaz ?
El kell hitetnie az intelesekkel hogy ez télleg többet tud de a nagyjával nem fog meni Mert nem biztos hogy olyan jártas mindenki ebben a témában mint pl fórumokon..
Itt már ez kivesézett témá

Vissza

Fórumszabályzat