28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Hubert
Hubert [1984]
Ezt írta Dior
"biztos jön új AMD cucc is. Ami valszeg kifekteti az asztali Intelt, mint az asztalra terített Nagyalföld
Jövőbe senki se lát.
Még a nagy varázsló, Sir Melon se "

Érdekes, elõbb utóbb minden topik az AMD versus Intel témába torkollik ...

Az anandtech cikke szerint valószínû, hogy az NV30-as csip csak decemberben lesz kapható.
Lehet kelet-európaiakként lemaradunk a karácsonyi vásárról ?
Persze a bejelentés már október végére várható. (ne vegyetek Radeon 9700-at mert mindjárt itt van az NV-30 alapon)

Amúgy már nagyon kiváncsi vagyok hogy mit tesz az Nvidia az olcsó és középkategóriás piac asztalára. Mert a 0.13 mikronos NV30 nem igazán lesz jövedelmezõ az Nvidiának. Állítolag per pillanat minden 10 GPU csipbõl 1-2 lesz mûködõképes ...

Next stop, Wonderland.

Vissza

Fórumszabályzat