Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
NV 30 még őszzel !!!
Csoroghat az akármire, de én nem nyáladzanék a vidi fölött.
Nos, ebben igazad lehet.
Így a gépeink nem süllyednek a már nem támogatott termékek kategóriájába. Legfeljebb az olcsó gépekébe ...
Athlon XP/G4Ti rulez !
-Ettõl még csoroghat a nyálam egy Radeon 9700-ra-
Így a gépeink nem süllyednek a már nem támogatott termékek kategóriájába. Legfeljebb az olcsó gépekébe ...
Athlon XP/G4Ti rulez !
-Ettõl még csoroghat a nyálam egy Radeon 9700-ra-
Next stop, Wonderland.
Valszeg azt lépi az nVidia, mint az AMD, aki a Duronok helyét Athlon XP-kkel tölti be.
Az nVidia pedig az NV30 eljövetele után a GF4 Ti4200 és 4600 sorolja majd belépő szintü kártyának /a 4400 gyártása ugye mexünik/.
Sirmelon
Az nVidia pedig az NV30 eljövetele után a GF4 Ti4200 és 4600 sorolja majd belépő szintü kártyának /a 4400 gyártása ugye mexünik/.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Ezt írta Dior
"biztos jön új AMD cucc is. Ami valszeg kifekteti az asztali Intelt, mint az asztalra terített Nagyalföld
Jövőbe senki se lát.
Még a nagy varázsló, Sir Melon se
"
Érdekes, elõbb utóbb minden topik az AMD versus Intel témába torkollik ...
Az anandtech cikke szerint valószínû, hogy az NV30-as csip csak decemberben lesz kapható.
Lehet kelet-európaiakként lemaradunk a karácsonyi vásárról ?
Persze a bejelentés már október végére várható. (ne vegyetek Radeon 9700-at mert mindjárt itt van az NV-30 alapon)
Amúgy már nagyon kiváncsi vagyok hogy mit tesz az Nvidia az olcsó és középkategóriás piac asztalára. Mert a 0.13 mikronos NV30 nem igazán lesz jövedelmezõ az Nvidiának. Állítolag per pillanat minden 10 GPU csipbõl 1-2 lesz mûködõképes ...
"biztos jön új AMD cucc is. Ami valszeg kifekteti az asztali Intelt, mint az asztalra terített Nagyalföld
Jövőbe senki se lát.
Még a nagy varázsló, Sir Melon se
"
Érdekes, elõbb utóbb minden topik az AMD versus Intel témába torkollik ...
Az anandtech cikke szerint valószínû, hogy az NV30-as csip csak decemberben lesz kapható.
Lehet kelet-európaiakként lemaradunk a karácsonyi vásárról ?
Persze a bejelentés már október végére várható. (ne vegyetek Radeon 9700-at mert mindjárt itt van az NV-30 alapon)
Amúgy már nagyon kiváncsi vagyok hogy mit tesz az Nvidia az olcsó és középkategóriás piac asztalára. Mert a 0.13 mikronos NV30 nem igazán lesz jövedelmezõ az Nvidiának. Állítolag per pillanat minden 10 GPU csipbõl 1-2 lesz mûködõképes ...
Next stop, Wonderland.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
