28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Én sem. Akkor már inkább lépjen rá mint Anonymus a GF4-re, de ugy hogy garanciában kicseréljék!
Vagy használjon szakálkát nyáladzás ellen.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

vally
vally [9774]
Csoroghat az akármire, de én nem nyáladzanék a vidi fölött.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Hubert
Hubert [1984]
Nos, ebben igazad lehet.

Így a gépeink nem süllyednek a már nem támogatott termékek kategóriájába. Legfeljebb az olcsó gépekébe ...

Athlon XP/G4Ti rulez !

-Ettõl még csoroghat a nyálam egy Radeon 9700-ra-

Next stop, Wonderland.

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Valszeg azt lépi az nVidia, mint az AMD, aki a Duronok helyét Athlon XP-kkel tölti be.

Az nVidia pedig az NV30 eljövetele után a GF4 Ti4200 és 4600 sorolja majd belépő szintü kártyának /a 4400 gyártása ugye mexünik/.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Hubert
Hubert [1984]
Ezt írta Dior
"biztos jön új AMD cucc is. Ami valszeg kifekteti az asztali Intelt, mint az asztalra terített Nagyalföld
Jövőbe senki se lát.
Még a nagy varázsló, Sir Melon se "

Érdekes, elõbb utóbb minden topik az AMD versus Intel témába torkollik ...

Az anandtech cikke szerint valószínû, hogy az NV30-as csip csak decemberben lesz kapható.
Lehet kelet-európaiakként lemaradunk a karácsonyi vásárról ?
Persze a bejelentés már október végére várható. (ne vegyetek Radeon 9700-at mert mindjárt itt van az NV-30 alapon)

Amúgy már nagyon kiváncsi vagyok hogy mit tesz az Nvidia az olcsó és középkategóriás piac asztalára. Mert a 0.13 mikronos NV30 nem igazán lesz jövedelmezõ az Nvidiának. Állítolag per pillanat minden 10 GPU csipbõl 1-2 lesz mûködõképes ...

Next stop, Wonderland.

Vissza

Fórumszabályzat