28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Aranylemezre került a Red Alert 3 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

sysnrt
sysnrt [1146]
Akik játszottak a bétával, azoknak a beszámolói döntő többségben pozitívak voltak. Ha annyira elcseszték, azért ennyi embernek nem tetszhet.
Playbahnosh
Playbahnosh [482]
Istenem, add, hogy ne legyen szar, add hogy ne legyen szar, lécciléccilécci!

Vissza

Fórumszabályzat