28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

rage
rage [5115]
Nincs nekem üldözési mániám

Csak rövidre zártam a témát, hogy vajon az új Radeon jobb lesz-e mint a legutolsó Nvidia, s utána az új Nvidia jobb lesz-e, mint a legutolsó Radeon
Hubert
Hubert [1984]
rage:
Nincs neked egy kis üldözési mániád ?

Azt mondják, mindn viccnek fele valóság ...

Azt hiszem ez érvényes arra amit írtál és arra is amit én válaszoltam.

Next stop, Wonderland.

Vissza

Fórumszabályzat