28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Te sem gondolhatod komolyan, hogy kiad az nVidia egy gyengusabb VGA-t, mint a piacon van...

Azé ne nézd má hülyéknek őket, egyébként nem tudom, ki volt, valaki fejtegette ezt a beosztást, teljesen igaza van, tehát az ATI és az nVidia pontosan tudja, mit csinál a másik és felváltva überelik egymást, és talán nem véletlen, sőt, ők mondták, hogy a kapcsolatuk is jók egymással, tehát ők kevésbé rivarizálnak, mint inkább a VGA tulajdonosok...
Kosh Naranek
Kosh Naranek [651]
Bocs, de nem hiszem el, hogy ezt te komolyan gondoltad. Szerinted nem lesz ellenfele az NV30-nak röviddel (2-4 hónap) a kijövetele után? Maradjunk annyiban, hogy az NV30 egyenlőre paperware és van néhány fülesem, hogy pár dologban nem hogy többet, de kevesebbet fog tudni az R300-nál (ezt mondjuk én is fenntartással kezelem, amíg a hivatalos speckók napvilágot nem látnak).
Sirmelon
Sirmelon [9786]
Az bizony.
Sztem is nagy bukás lesz az ATI összes kártyája a Messiás /gyk. NV30 / eljövetele után.


Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Hubert
Hubert [1984]
Nagy bukás lesz bizonnyal ...

Next stop, Wonderland.

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Én fogom megnyitni az:
"NV30 - Az ATi 10000 gyilkos!" cimü topicot!


Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

VOid-
VOid- [1778]
http://www.supergamez.hu/cikk.php?cid=23721
Karácsonykor nv30 jesssss Nem hagyott sok előnyt az ATI nak az NVIDIA

Vissza

Fórumszabályzat