Azé ne nézd má hülyéknek őket, egyébként nem tudom, ki volt, valaki fejtegette ezt a beosztást, teljesen igaza van, tehát az ATI és az nVidia pontosan tudja, mit csinál a másik és felváltva überelik egymást, és talán nem véletlen, sőt, ők mondták, hogy a kapcsolatuk is jók egymással, tehát ők kevésbé rivarizálnak, mint inkább a VGA tulajdonosok...

/ eljövetele után.
