Én imádom a PoP szériát, bár a Prince of Persia: The Two Thrones-szal nem játszottam, de az első kettőt végigvittem. Nagyon jók voltak, sok kellemes és annál több idegesítő percet szereztek nekem!
Ez a rész is biztosan klassz lesz, és ez az új látáványvilág még egy nagyot dob rajta plusszba!
Ez az ugrálós cucc meg szerintm abszolút elfogadható, mivel a csajszi dobálja a herceget, és nem magától ugrik meg fut a falon 100 métereket.