.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Én imádom a PoP szériát, bár a Prince of Persia: The Two Thrones-szal nem játszottam, de az első kettőt végigvittem. Nagyon jók voltak, sok kellemes és annál több idegesítő percet szereztek nekem!