De amúgy a T2T-beli herceg valami eszméletlen betegesnek+morbidnak tűnik számomra. Olyan fatalityket csinál, hogy majd' magam alá piszkítottam...

Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Én imádom a PoP szériát, bár a Prince of Persia: The Two Thrones-szal nem játszottam, de az első kettőt végigvittem. Nagyon jók voltak, sok kellemes és annál több idegesítő percet szereztek nekem!