
NV 30 még őszzel !!!
Jó van, csak vicc volt, inkább nézz be a videókártya topicba és segíts ha tudsz 

Bizonyára úgy lesz...


"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Ja, azt majd egy hónap múlva visszaviszik az összes gépet, hogy tönkrement, jó poén lenne 

És máris bekövetkezett egy kisebb fajta fordulat a GPU piacon:
Két jó hír az ATI-nak, két rossz az nVidia-nak
2002. augusztus 23. 15:40, Péntek - JohnnyCage
A kanadai központú ATI Technologies-nek következő generációs megoldásainak debütálása után a társaság máris két jelentős
megrendelést szerzett meg az nVidia orra elől.
Elemzők szerint az ATI két új megrendelése jelentős növekedést hozhat a társaság piaci
részesedésében a rivális nVidia rovására. A társaság csütörtöki bejelentése szerint az Apple Computer új Power Mac G4 termékvonalába a társaság Radeon 900 Pro grafikus megoldásai kerülnek beépítésre, a Hewlett-Packard (HP) pedig a Radeon 9700 Pro grafikus processzort kívánja alkalmazni közeljövőben megjelenő Compaq Presario 8000 Series sorozatában.
Mint Tim Mahon, a Credit Suisse First Boston elemzője elmondta, az ATI két olyan
termékvonalba jutott be új chipjeivel, amelyek korábban nVidia grafikus processzorokat alkalmazó megoldásokra épültek. A szakértő szerint az ATI a két megrendelés kaliberének megfelelően jelentős növekedést érhet el piaci részesedésében.
Az Apple Computer és az nVidia képviselői nem kívánták, a HP szóvivője megfelelő
információ hiányában egyelőre nem tudta kommentálni az ATI csütörtöki bejelentését.
Mahon szerint a mostani megrendelések egyértelműen azt bizonyítják, hogy a piac elismerte, az ATI szállítja a jelenlegi leggyorsabb grafikus processzorokat. "Az ATI bejelentése, amely egyébként összhangban van saját álláspontunkkal, bizonyítja, hogy a társaság folyamatosan tör előre a csúcsteljesítményű, kiemelkedő nyereséget biztosító grafikus processzorok szegmensében" - mondta Mahon.
/Supergamez/
Két jó hír az ATI-nak, két rossz az nVidia-nak
2002. augusztus 23. 15:40, Péntek - JohnnyCage
A kanadai központú ATI Technologies-nek következő generációs megoldásainak debütálása után a társaság máris két jelentős
megrendelést szerzett meg az nVidia orra elől.
Elemzők szerint az ATI két új megrendelése jelentős növekedést hozhat a társaság piaci
részesedésében a rivális nVidia rovására. A társaság csütörtöki bejelentése szerint az Apple Computer új Power Mac G4 termékvonalába a társaság Radeon 900 Pro grafikus megoldásai kerülnek beépítésre, a Hewlett-Packard (HP) pedig a Radeon 9700 Pro grafikus processzort kívánja alkalmazni közeljövőben megjelenő Compaq Presario 8000 Series sorozatában.
Mint Tim Mahon, a Credit Suisse First Boston elemzője elmondta, az ATI két olyan
termékvonalba jutott be új chipjeivel, amelyek korábban nVidia grafikus processzorokat alkalmazó megoldásokra épültek. A szakértő szerint az ATI a két megrendelés kaliberének megfelelően jelentős növekedést érhet el piaci részesedésében.
Az Apple Computer és az nVidia képviselői nem kívánták, a HP szóvivője megfelelő
információ hiányában egyelőre nem tudta kommentálni az ATI csütörtöki bejelentését.
Mahon szerint a mostani megrendelések egyértelműen azt bizonyítják, hogy a piac elismerte, az ATI szállítja a jelenlegi leggyorsabb grafikus processzorokat. "Az ATI bejelentése, amely egyébként összhangban van saját álláspontunkkal, bizonyítja, hogy a társaság folyamatosan tör előre a csúcsteljesítményű, kiemelkedő nyereséget biztosító grafikus processzorok szegmensében" - mondta Mahon.
/Supergamez/
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
