28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Jó van, csak vicc volt, inkább nézz be a videókártya topicba és segíts ha tudsz
Eric
Eric [20761]
Bizonyára úgy lesz...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

okoska3000
okoska3000 [12750]
Ja, azt majd egy hónap múlva visszaviszik az összes gépet, hogy tönkrement, jó poén lenne
Eric
Eric [20761]
És máris bekövetkezett egy kisebb fajta fordulat a GPU piacon:


Két jó hír az ATI-nak, két rossz az nVidia-nak
2002. augusztus 23. 15:40, Péntek - JohnnyCage

A kanadai központú ATI Technologies-nek következő generációs megoldásainak debütálása után a társaság máris két jelentős
megrendelést szerzett meg az nVidia orra elől.

Elemzők szerint az ATI két új megrendelése jelentős növekedést hozhat a társaság piaci
részesedésében a rivális nVidia rovására. A társaság csütörtöki bejelentése szerint az Apple Computer új Power Mac G4 termékvonalába a társaság Radeon 900 Pro grafikus megoldásai kerülnek beépítésre, a Hewlett-Packard (HP) pedig a Radeon 9700 Pro grafikus processzort kívánja alkalmazni közeljövőben megjelenő Compaq Presario 8000 Series sorozatában.

Mint Tim Mahon, a Credit Suisse First Boston elemzője elmondta, az ATI két olyan
termékvonalba jutott be új chipjeivel, amelyek korábban nVidia grafikus processzorokat alkalmazó megoldásokra épültek. A szakértő szerint az ATI a két megrendelés kaliberének megfelelően jelentős növekedést érhet el piaci részesedésében.

Az Apple Computer és az nVidia képviselői nem kívánták, a HP szóvivője megfelelő
információ hiányában egyelőre nem tudta kommentálni az ATI csütörtöki bejelentését.

Mahon szerint a mostani megrendelések egyértelműen azt bizonyítják, hogy a piac elismerte, az ATI szállítja a jelenlegi leggyorsabb grafikus processzorokat. "Az ATI bejelentése, amely egyébként összhangban van saját álláspontunkkal, bizonyítja, hogy a társaság folyamatosan tör előre a csúcsteljesítményű, kiemelkedő nyereséget biztosító grafikus processzorok szegmensében" - mondta Mahon.


/Supergamez/

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Vissza

Fórumszabályzat