28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Sirmelon
Sirmelon [9786]
A minidriverek még most készülnek, de a GF4 anélkül is tuti.
A Radeon meg nem.

Még valami:
Az Unreal Tournament 2003 hasit a gépemen 1600x1200-ban 32 biten, minden graf opció fullra nyomva.

Na az Unreal 2 miatt már nem fő a fejem!

S ezek szerint a DOOM III is megyegetni fog.

Alig várom már legalább a demót!

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

_Gabesz_
_Gabesz_ [391]
én úgy tudom Carmack úgynevett minidrivereket írt. (lehet, hogy nem tud programozni ) viccet félre: a ti4600-ra több ideje volt megírni a drivereket. a r9700 akkor még meg se jelent, sőt még a doom3-ra is várni kell még egy ideig
Sirmelon
Sirmelon [9786]
Nyilván a gagyi driverek miatt /szokás szerint/.
S hogy igy van, az a nemrég lezajlott QuakeCon-on bárki megszemlélhette.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Moken
Moken [1819]
Mér lenne képtelen?

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !

Sirmelon
Sirmelon [9786]
"Nem hiszem, hogy akiknek G4ük van, rohannának ATI-t venni,"

Én pl. tutira nem.
Inkább legyen kisebb a felbontás, de legyen a fegyvereknek torkolattüze a DOOMIII-ban /ezt az ATi uj csodája, a 9700-as képtelen megjeleniteni! /

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

okoska3000
okoska3000 [12750]
Nem hiszem, hogy akiknek G4ük van, rohannának ATI-t venni, megvárják szépen az új nVidiát, szerintem megmarad azé valami icipici vásárlótábora...
GeMHz
GeMHz [241]
Meg az nVidiát is...

Voodoo2 rulz!!!

Vissza

Fórumszabályzat