Neked már megvan a TELJES verziós UT2003???
Vagy csak a warez oldalakról letölthető verzió??
A boltokba már meg lehet venni?
Anettka te.... büdös görény...-->Roxy
Anettka te.... büdös görény...-->Roxy
Si vis pacem, para bellum!
) viccet félre: a ti4600-ra több ideje volt megírni a drivereket. a r9700 akkor még meg se jelent, sőt még a doom3-ra is várni kell még egy ideig 
Si vis pacem, para bellum!
Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !
/
Si vis pacem, para bellum!


Voodoo2 rulz!!!