28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Deathman
Deathman [63]
Nekem is meg van az UT2003. Engem csak az zavar hogy nincs olyan játékmenete mint a QUAKE-keknek vagy a sima UT-nek. Remélem a DOOM 3 nem lesz ekkora lebőgés. Nem játszott valaki az America's Army-val?

Anettka te.... büdös görény...-->Roxy

Vissza

Fórumszabályzat