28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Ja, már egy tonnányi képet láttam a Stalker: Oblivion Lost-ból.
Király a grafika, ahogy a katonák és a robotok a derékig érő füben gázolnak pl...
Srácok, eljön a grafikai Kánaán! /Csak győzzék a gépek /.

Amugy az UT2003-ban a fű pl. hasonló mint a Stalkerben, csak alacsonyabb, de a pályák gyönyörüek.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Moken
Moken [1819]
Nem tudom hallotatok-e már a STALKER-ről?
Na az tényleg meg fogja izzasztani a gépeket.
Aki nem hallott még róla az menjen el a hardwired.hu -ra és a keresőben nézzen utána. Eszméletlen szép.

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !

Vissza

Fórumszabályzat