Király a grafika, ahogy a katonák és a robotok a derékig érő füben gázolnak pl...
Srácok, eljön a grafikai Kánaán! /Csak győzzék a gépek
/.
Amugy az UT2003-ban a fű pl. hasonló mint a Stalkerben, csak alacsonyabb, de a pályák gyönyörüek.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
