"Remélem a fejlesztők rájönnek, hogy kár volt komolyan venni az AMD-t és ezentúl csak olyan játékokat fejlesztenek amik véletlenül sem fognak futni az AMD-en "
... és néhány héten belül az aluljárókban találják magukat, amint alaminzsnáért könyörögnek az arra járóktól. Persze lehet, hogy kapnak egy is munkanélküli segélyt is.
Remélem a fejlesztők rájönnek, hogy kár volt komolyan venni az AMD-t és ezentúl csak olyan játékokat fejlesztenek amik véletlenül sem fognak futni az AMD-en
Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !