Hát a fenti beszólás alapján talán nem ártana egy kicsit szélesíteni a számítástechnikai látókörödet.
Ha elolvasnál egy-két cikket, vagy kikérnéd a tanácsunkat és rájönnél, hogy mennyi pénzért mennyi teljesítményt kapsz.
(Persze ha már neked P4 2800-asod van, és a pénz nem számít, akkor bocsi, nem szóltam semmit. LOL)
Blade

