28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Ja, akkó majd utánaszámolok
Blade Runner
Blade Runner [3128]
Értem is meg szeretem is a viccet. Csak olyan jól feladtad a labdát azzal, hogy úgy tettél, mintha nem tudnád mi az AMD, hogy nem volt szívem nem lecsapni.
Ja, ha P3-ad van, akkor érdemesebb AMD-re upgradelni nem azért mert elvakult fan lennék, hanem egyrészt olcsóbb, másrészt ha új alaplapot veszel legalább még egy-két évig csereberélheted benne a procit, meg a ramokat. Szóval jobb befektetés. Egy P4 RDRAM-os alaplap is legalább addig el fogja azért húzni, de a RAM is és a proci sokkal drágább.

Blade

Vissza

Fórumszabályzat