28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Blade Runner
Blade Runner [3128]
Szvsz soha. Csak úgy nézegetem az új technológiákat, és pl. amerikai csákók dolgoznak a quantum számítógépeken, meg az optikai és egyéb cuccokon. Pár év múlva amikor kifullad majd a jelenlegi technológia, jönnek a vadi új cuccok, de akkor már tutti nem gigaherzben mérik a teljesítményt, hanem valami másban, mert nem is lesz összehasonlítási alap.

Blade

Vissza

Fórumszabályzat