Szvsz soha. Csak úgy nézegetem az új technológiákat, és pl. amerikai csákók dolgoznak a quantum számítógépeken, meg az optikai és egyéb cuccokon. Pár év múlva amikor kifullad majd a jelenlegi technológia, jönnek a vadi új cuccok, de akkor már tutti nem gigaherzben mérik a teljesítményt, hanem valami másban, mert nem is lesz összehasonlítási alap.
Blade