28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

VOid-
VOid- [1778]
default 1024x768 32bit !
Ja és mielőtt felrakjátok a drivert uninstláljétok az előzőt én nem unnstaláltam aztán volt vele bajom.. nem tudtam mi a gáz uninstláltam minden ujra felraktam láss csodát minden szuperul müxött..

Vissza

Fórumszabályzat