28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
Akkor ezek szerint még nem tűnt fel, hogy ha pl. a Wincommanderben ráklikkelsz az .exe-re és asszondod, hogy kicsomagolás, akkor hipp-hopp kicsomagolja!
Ergo zippelt a file, csak önkicsomagoló.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Kolin Mekré
Kolin Mekré [6614]
Üdv!

Sosem értettem, hogy miért adják ki .exe-s formátumban...
Ha bezippelnék az sokkal elegánsabb és gyorsabb lenne, na mind1.
Én ezekre az .exe-s formátumu driverekre vagyok allergiás brr grrr

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Vissza

Fórumszabályzat