Akkor ezek szerint még nem tűnt fel, hogy ha pl. a Wincommanderben ráklikkelsz az .exe-re és asszondod, hogy kicsomagolás, akkor hipp-hopp kicsomagolja!
Ergo zippelt a file, csak önkicsomagoló.
Sosem értettem, hogy miért adják ki .exe-s formátumban...
Ha bezippelnék az sokkal elegánsabb és gyorsabb lenne, na mind1.
Én ezekre az .exe-s formátumu driverekre vagyok allergiás brr grrr