28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Nézzétek mire bukkantam!

"NV30 emulátor!
2002-09-01
A hivatalos nVidia honlapra felpakoltak némi finomságot... Az itt található extrák között megtalálhatjuk az NV30 emulátort, valamint ennek OpenGL speciikációját... Főként programozók vehetik hasznát, de hátha mást is érdekel!"

GameStar Online

Ha esetleg valaki nem birja ki karácsonyig, máris lehet egy virtuális NV30-a!
Nem semmi!

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Vissza

Fórumszabályzat