28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Star Wars: The Old Republic (Előzetes)



Írd ide hozzászólásod:

fldrag321
fldrag321 [37]
Hm, már nagyon várom. Ha kijön, biztos, hogy abbahagyom a mostani MMO-t, amivel játszom =D Kár, hogy még sokat kell várni.

Vissza

Fórumszabályzat