28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

Der_Yeti
Der_Yeti [835]
Hat ez amolyan örök érvényű mondás, mindig alkalmazható de ennek ellenére szukseg van a suliba jarasra.

Majd arra leszek kivancsi, hogy fogok en majd németül áretségizni mert egyenlőre meg magyarul se tudom elképzelni

Ja: Iskola SUXXXX

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Vissza

Fórumszabályzat