Majd arra leszek kivancsi, hogy fogok en majd németül áretségizni mert egyenlőre meg magyarul se tudom elképzelni
Ja: Iskola SUXXXX

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT
Fórum » Nem számítástechnikai témák

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT