Egyébként tényleg az, nemcsak a médiában, de az átlagembereknél is. Nagyon nem szeretem, ha valaki nem tud helyesen írni/fogalmazni... szerintem ez eléggé "alap"
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
