28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

Germinator
Germinator [29908]
Uh Egyébként tényleg az, nemcsak a médiában, de az átlagembereknél is. Nagyon nem szeretem, ha valaki nem tud helyesen írni/fogalmazni... szerintem ez eléggé "alap"

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

szbszig
szbszig [33649]
Azért úgy örülnék, ha megtanulnának írni:

"Egyiptom nyomást gyakorol a Hamász radikális palesztin mozgalom vezetésére, hogy fogadjanak el a tűzszünetet a Gázai övezetben folyó harcban, közölték kedden kairói illetékesek. A tárgyalások Egyiptom nagyhatalmú titkosszolgálati vezetője, Omar Szulejman folytatja a Damaszkuszból érkezett hamászos politikusokkal."

Kurvára idegesítő ilyen szövegeket olvasni...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat