28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

loud
loud [607]
Ott van: Kreed. Amúgy nagyon faxa fps. Ahhoz képest, hogy oroszok csinálják...

ASUS P4P800-E, P4 2,8 1MB L2, Asus A9600XT, Audigy 2

GL
GL [531]
Hát nemtom ,de má legalább a nevét megmondhatnák!

Vissza

Fórumszabályzat