Meglestem. Eléggé pletyka íze van a dolognak. Tényleg. A cikk hemzseg a miért gondoljuk, hogy így lesz, meg hasonló kifejezésektől. A 400 MHz még légbőlkapottabb. A csip sebessége a csíkszélességtől függ persze elsősorban, de még vagy 100 egyéb összetevője is van. És miért pont 400 MHz? Miért nem 450? Vagy 350? Ahhh... Ez is csak egy újabb pletyi, bizztos unatkozott a cikkíró, és a kisujjából kiszopta az egész cikket. De az is lehet, hogy a hasára ütött. Hogy a két módszer közül melyiket választotta, már soha sem tudjuk meg.

Blade