28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Ki tudja, lehet hogy mégis igy lesz.
Nem igazás értem, minek ez a titkolózás az Nvidia részéről.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Blade Runner
Blade Runner [3128]
Meglestem. Eléggé pletyka íze van a dolognak. Tényleg. A cikk hemzseg a miért gondoljuk, hogy így lesz, meg hasonló kifejezésektől. A 400 MHz még légbőlkapottabb. A csip sebessége a csíkszélességtől függ persze elsősorban, de még vagy 100 egyéb összetevője is van. És miért pont 400 MHz? Miért nem 450? Vagy 350? Ahhh... Ez is csak egy újabb pletyi, bizztos unatkozott a cikkíró, és a kisujjából kiszopta az egész cikket. De az is lehet, hogy a hasára ütött. Hogy a két módszer közül melyiket választotta, már soha sem tudjuk meg.

Blade

GL
GL [531]
http://www.nvmax.com/Articles/Previews/NV30_SNEAK_PREVIEW/

Lessétek meg bátran. És hogy igaz e vagy sem? Döntsétek el magatok...

Vissza

Fórumszabályzat