Az osztrák csávó felpattant a székből, hogy Ő majd megcsinálja. Tanár szólt neki, hogy ÜLJ le meg stb. A gyereknek, mintha kikapcsolták volna az agyát ment, a tanárnak meg úgy kellett onnan elhozni a gyereket. 
"Vae Victis"
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Az osztrák csávó felpattant a székből, hogy Ő majd megcsinálja. Tanár szólt neki, hogy ÜLJ le meg stb. A gyereknek, mintha kikapcsolták volna az agyát ment, a tanárnak meg úgy kellett onnan elhozni a gyereket. 
"Vae Victis"