Annyira alapvető dolgokról tanulunk,aztán senki nem tud semmit,csak én.Nálunk a fiúk is -lányok is tök hülyék a géphez.
Azért én örülök a sulinak,mert nem unatkozgatok.
Most lehet hogy kapok egy P4-est,meg egy CD-írót.
Buli lesz!
Life is a game...
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Life is a game...
Az osztrák csávó felpattant a székből, hogy Ő majd megcsinálja. Tanár szólt neki, hogy ÜLJ le meg stb. A gyereknek, mintha kikapcsolták volna az agyát ment, a tanárnak meg úgy kellett onnan elhozni a gyereket. 
"Vae Victis"