28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

Teresa the star
Teresa the star [419]
Nekünk a számtech óráink meg vannak osztva,lányok-fiúk.
Annyira alapvető dolgokról tanulunk,aztán senki nem tud semmit,csak én.Nálunk a fiúk is -lányok is tök hülyék a géphez.
Azért én örülök a sulinak,mert nem unatkozgatok.

Most lehet hogy kapok egy P4-est,meg egy CD-írót.
Buli lesz!

Life is a game...

K@jmán
K@jmán [474]
Túl sokat még nem. Robert: amúgy akik mellette ülnek infón azok még mondták is, hogy mintha mondott volna a gépnek valamit. Egyik srácnak vmi probléma állt fenn a gépen. Az osztrák csávó felpattant a székből, hogy Ő majd megcsinálja. Tanár szólt neki, hogy ÜLJ le meg stb. A gyereknek, mintha kikapcsolták volna az agyát ment, a tanárnak meg úgy kellett onnan elhozni a gyereket.

"Vae Victis"

Vissza

Fórumszabályzat