28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - nem lesz PC-re DLC (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Zookhaarh
Zookhaarh [13]
Jogos, és ésszerű. Miért árulnál gyümölcsöt a piacon ha ott ellopják és összefogdossák ?

Vissza

Fórumszabályzat