28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Sirmelon
Sirmelon [9786]
"amivel viszont (mármint a bejelentéssel ) nem futnak a gémek. "

Nem baj, van már NV30 emulátorunk is!

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Blade Runner
Blade Runner [3128]
Hát a topic címére visszautalva, ősszel biztosan nem lesz NVidia Omen kártya, legfeljebb a novemberi hivatalos bejelentésnek örülhetünk, amivel viszont (mármint a bejelentéssel ) nem futnak a gémek. Hmmm...

Blade

Vissza

Fórumszabályzat